Galerie

V této galerii naleznete snubní prsteny zhotovené na zakázku dle přání zákazníků. Představte si všechny možné kombinace jaké jen můžete mít.

Snubní prsteny z bílého zlata, jednoduché a přesto moderní. Prstýnky v kombinaci bílé zlato, žluté zlato či červené? Nebo celožluté snubní prstýnky, které patří k známé klasice. A aby byly obrázky snubních prstenů ještě pestřejší přidávám do galerie i fotografie jiných zakázek.

Najdete zde jak levné snubní prsteny se zirkony, tak nepřekonatelně třpitivé snubní prstýnky s diamanty nebo také s přírodními kameny.

Všechny však spojuje jejich kvalitní zpracování a originální vzory, které si vybrali sami zákazníci.Bílé zlato se zirkonyZásnubní prsten z bílého zlataJednoduché zlaté snubní prstýnkyInspirované vzorem č. 18Zlatý prsten s chalcedonemSnubní prsteny ze žlutého zlata bez kamenůZ bílého zlata s vnitřním zaoblením š. 4,5 mmZ bílého zlata š. 4 mm Prsteny s jednotným designem v různých barvách zlata, š. 4 mm Krásné snubní prsteny s diamanty.Kombinace bílého a žlutého zlata. V dámském jsou žluté zirkony.Bílé zlato se zirkony š. 4 a 5 mm.Bílé zlato se zirkony š. 5 mm.Žluté zlato s klasickou ruční rytinou.Snubní prsteny na zakázku dle návrhu snoubenců.Snubní prsteny na zakázku. Bílé a červené zlato.Bílé zlato s diamantem princess ( čtvereček )Bílé zlato š. 4,4 a 5 mm s diamantemSnubní prsteny na zakázku. Š. 6 a 3 mmBílé zlato s diamanty š. 2 a 2,5 mmCeložluté snubní prstýnky s vlastním motivemVzor č. 20 po úpravě a dle představ zákazníků. Š. 4,5 a 5,5 mm. Dámský zdobí diaVzor č. 20 ze žlutého zlata, dámský je v šířce 3,5 mmZ bílého zlata s diamanty jako hvězdná obloha :-)