Galerie

V této galerii naleznete snubní prsteny zhotovené na zakázku dle přání zákazníků. Představte si všechny možné kombinace jaké jen můžete mít.

Snubní prsteny z bílého zlata, jednoduché a přesto moderní. Prstýnky v kombinaci bílé zlato, žluté zlato či červené? Nebo celožluté snubní prstýnky, které patří k známé klasice. A aby byly obrázky snubních prstenů ještě pestřejší přidávám do galerie i fotografie jiných zakázek.

Najdete zde jak levné snubní prsteny se zirkony, tak nepřekonatelně třpitivé snubní prstýnky s diamanty nebo také s přírodními kameny.

Všechny však spojuje jejich kvalitní zpracování a originální vzory, které si vybrali sami zákazníci.Celobílé zlaté prsteny inspirované vzorem č 20Barevná kombinace bílého a žlutého zlata podle vzoru č. 9Zlaté snubní prsteny s matováním, které se nepoškrábe :-)Celobílá varianta vzoru č. 22Zlaté snubní s vnějším i vnitřním zaoblenímSnubní prsteny z bílého zlataSnubní prsteny bílé zlato s diamantyPrstýnky s krásnou rytinou a diamantemŽlutobílá varianta vzoru č. 20Spojení žlutého a červeného zlata ve vlnce po celém obvoduSnubní prsteny jednoduché, 3 a 4mmSnubní prstýnky na přání z bílého a žlutého zlataZ bílého zlata se smaragdem a diamantyPánský na přání bez lístků a s menším vlněním. Bílé zlato.Bílé zlato s diamanty.Celožluté, s vnějším i vnitřním zaoblenímZásnubní prstýnek na přání, bílé zlatoBílé zlato s vnitřním zaoblením a diamantemDětské náušnice z bílého zlataBílé zlato s diamantemBílé zlato se zirkonyZlaté snubní prsteny s diamantyKombinované bílé a žluté zlato s 5 diamantyBílé zlato s diamanty