Galerie

V této galerii naleznete snubní prsteny zhotovené na zakázku dle přání zákazníků. Představte si všechny možné kombinace jaké jen můžete mít.

Snubní prsteny z bílého zlata, jednoduché a přesto moderní. Prstýnky v kombinaci bílé zlato, žluté zlato či červené? Nebo celožluté snubní prstýnky, které patří k známé klasice. A aby byly obrázky snubních prstenů ještě pestřejší přidávám do galerie i fotografie jiných zakázek.

Najdete zde jak levné snubní prsteny se zirkony, tak nepřekonatelně třpitivé snubní prstýnky s diamanty nebo také s přírodními kameny.

Všechny však spojuje jejich kvalitní zpracování a originální vzory, které si vybrali sami zákazníci.Bílé zlato s linkou ze žlutého zlataSnubní prsteny z palladiaZásnubní prsten s diamantemKombinované snubní prstýnky s diamantyZlaté snubní prsteny bílo-žlutéBílé a žluté zlato se zirkony Bílé zlato se zirkonyNa přání ve dvou barváchNaušnice bílé zlato s perlou a zirkony.Propletené bílé zlatoPrsten z bílého zlata s opálemS přírodním rubínemBarevná kombinace vzoru č. 5 s diamantySnubní prsteny na zakázku - Jana Cimbálníková, Mikulíková, BrnoSnubní prsteny a vkládanými plátky červeného zlataDrobná úprava vzoru č. 12Snubní prsteny na zakázku - Jana Cimbálníková, Mikulíková, BrnoSnubní prsteny na zakázku - Jana Cimbálníková, Mikulíková, BrnoSnubní prsteny na zakázku - Jana Cimbálníková, Mikulíková, BrnoSnubní prsteny na zakázku - Jana Cimbálníková, Mikulíková, BrnoSnubní prsteny na zakázku - Jana Cimbálníková, Mikulíková, BrnoSnubní prsteny na zakázku - Jana Cimbálníková, Mikulíková, BrnoSnubní prsteny na zakázku - Jana Cimbálníková, Mikulíková, BrnoSnubní prsteny s otisky prstů