Limitovaná mimozezónní edice + soutěž

 

PO LETECH SEZÓNNÍCH HOREČEK TVORBY SVATEBNÍCH PRSTENŮ NASTAL ČAS NA ZMĚNU.

 

 S každou odmítnutou zakázkou, kdy nebyl čas a prostor vyhovět všem snoubencům o originální ručně tvořené prstýnky v letní sezóně, mě napadla jednoduchá myšlenka.

Využít čas mimo ruch a shon svatebního plánování a nabídnout jedinečnou příležitost, jak získat levnější a přesto kvalitní zlaté snubní prstýnky.

Za všechno může čas...

Jenomže čas dokáže také léčit a v tomto případě i ušetřit.

Všichni známe tato slova, vědomi si jejich hodnoty však 80% lidí odkládá a čeká na. ,,Co kdyby"...  ,,Ještě si to rozmyslím"...   ,,Počkám až"...

Již nyní mi chodí pozvánky k účasti na svatební veletrhy pro sezonu 2017.

A dnes s první přijatou zakázkou pro termín svatby v červenci 2017, si říkám, že chci předejít stresu a pracovat v klidu a souladu se svými možnostmi.

V klidu a pohodě...

Buďte tedy pánem svého času a rezervujte si svoje svatební prstýnky s jedinečnou mimosezónní slevou už teď.

Nabídka je kapacitně limitovaná. K využití slevy postačí objednat si výrobu snubních prstenů v barvách, šířkách a velikostech, které společně vyzkoušíme a vybereme v mé šperkařské dílně. Samotný design na cenu vliv nemá a tak si v klidu pak můžete své prstýnky navrhnout a design doladit dodatečně. Např: počet kamenů, styl drážek, vnitřní rytina atd...

Navíc se tak můžete stát výherci a získat snubní prstýnky zcela zdarma.

 

 Co pro to můžu udělat?

 1. klikněte na To se mi líbí na můj příspěvek na facebooku

 2. do komentáře napište něco o sobě např. jak jste se našli, jak dlouho se znáte nebo cokoliv zajímavého co s Vámi souvisí. Z těchto komentářů pak vylosuji jeden šťastný pár, který získá ZLATÉ SNUBNÍ PRSTENY ZDARMA dle vlastního výběru.

3. sdílet, sdílet a sdílet. Ať se v klidu a pohodě sejdeme při společné tvorbě jedinečných prstýnků pro Váš den a za ceny, které přes léto nenabízím.

Po splnění těchto tří bodů jste automaticky zařazeni do soutěže.

Soutěž probíhá od 12.9. do 31.10. 2016. Je jedno zda svatbu plánujete teď nebo bude až příští rok. Losování proběhne 31.10.2016 a případní výherci by měli mít svatbu nejdříve v půlce listopadu. To proto, aby byl čas na předání poukázky, konzultaci a výběr designu prstýnků.

Výherce tedy obdrží výrobu snubních prstenů dle vzoru či vlastního návrhu zdarma (do celkové hodnoty 15 000 Kč) z těchto materiálů: zlato, stříbro, palladium včetně vnitřní rytiny a libovolného počtu vsazených zirkonů. Diamanty se do výhry nezahrnují, je však možné si je doplatit. Výherce a jeho prstýnky zveřejním.

Je třeba počítat s dostatečným časem na výrobu, která se dle složitosti vzoru může pohybovat 2 - 6 týdnů od zadání do výrob

Vše co je potřeba udělat  ZDE

Mimořádné mimosezónní slevy najdete ZDE