Galerie

V této galerii naleznete snubní prsteny zhotovené na zakázku dle přání zákazníků. Představte si všechny možné kombinace jaké jen můžete mít.

Snubní prsteny z bílého zlata, jednoduché a přesto moderní. Prstýnky v kombinaci bílé zlato, žluté zlato či červené? Nebo celožluté snubní prstýnky, které patří k známé klasice. A aby byly obrázky snubních prstenů ještě pestřejší přidávám do galerie i fotografie jiných zakázek.

Najdete zde jak levné snubní prsteny se zirkony, tak nepřekonatelně třpitivé snubní prstýnky s diamanty nebo také s přírodními kameny.

Všechny však spojuje jejich kvalitní zpracování a originální vzory, které si vybrali sami zákazníci.Řemeslná výroba.7 mm bílé a červené zlato s brilianty. Vzor č. 20 s briliantySnubní prsteny na zakázku - Jana Cimbálníková, Mikulíková, BrnoSnubní prsteny na zakázku - Jana Cimbálníková, Mikulíková, BrnoSnubní prsteny na zakázku - Jana Cimbálníková, Mikulíková, BrnoSnubní prsteny na zakázku - Jana Cimbálníková, Mikulíková, BrnoSnubní prsteny na zakázku - Jana Cimbálníková, Mikulíková, BrnoSnubní prsteny na zakázku - Jana Cimbálníková, Mikulíková, BrnoSnubní prsteny na zakázku - Jana Cimbálníková, Mikulíková, BrnoSnubní prsteny na zakázku - Jana Cimbálníková, Mikulíková, BrnoSnubní prsteny na zakázku - Jana Cimbálníková, Mikulíková, BrnoSnubní prsteny na zakázku - Jana Cimbálníková, Mikulíková, BrnoSnubní prsteny na zakázku - Jana Cimbálníková, Mikulíková, BrnoSnubní prsteny na zakázku - Jana Cimbálníková, Mikulíková, BrnoSnubní prsteny na zakázku - Jana Cimbálníková, Mikulíková, BrnoBílé zlato s růžovým diamantem.Š. 4,5 mm bílé zlato s diamantyŠ. 4,5 a 6 mm bílé zlato a zirkony do 1/2Snubní obroučky z bílého zlata se zirkony š. 4 mmŠ. 6 mm bílé a červené zlato, v dámském diamantLuxusní snubní prsteny s diamantyBílé zlato s motivem na přáníZásnubní prsten z bílého zlata s diamantemZlaté snubní prstýnky s diamanty po celém obvodu