Vzorník

Výroba snubních prstenů na přání nebo podle vzoru.

Snubní prsteny si u mne můžete navrhnout nebo prohlédnou z připraveného vzorníku a přizpůsobit si dle vlastních představ.

Možností je spousta a upravit se dá jak šířka obroučky tak i barevná kombinace, počet vsazených zirkonů nebo volba materiálu.

 Prstýnky pro Vás vyrábím tradiční řemeslnou technikou s citem pro detail, manuální zručností a trpělivostí. Video 

Velký důraz kaldu na perfektní vsazení zirkonů a diamantů, aby jste se mohly dlouho těšit z jejich krásy.

Jako zlatnice Vám vyrobím snubní prstýnky v kombinací bílého 14- ti karátového zlata, žlutého zlata, červeného zlata nebo také z palladia. Popřípadě i ze stříbra. Snubní prsteny z bílého zlata Vám vyrobím i z vlastního zlata, které si přinesete a nevadí, že bude žluté.

Snubní prsteny s diamanty nebo jinými i barevnými kameny jsou vhodnou volbou pro nevšední a originální prstýnky.

Fotografie snubních prstenů se nemohou vyrovnat realitě. Zvu Vás tedy srdečně k návštěvě mé dílny, kde se můžete inspirovat připraveným vzorníkem a spoustou dalších tipů a nápadů pro vaše nejkrásnější prstýnky.

 Co je nového najdete také na facebookuJednoduché snubní prstýnky bílé zlato Bílé zlato Snubní prsteny zlaté Snubní prsteny v bílém zlatě s jemnou linkou ze žlutého zlata Originální snubní prsteny Zlaté snubní prsteny 4mm Zlaté snubní prsteny skládané z bílého a žlutého zlata Snubní prsteny bílé a žluté zlato Snubní prsteny s vlnkou ze žlutého zlata Snubní prsteny bílé zlato Snubní prstýnky rovné s vnitřním zaoblením Zlaté snubní prsteny v kombinaci červeného zlata Originální snubní prsteny Snubní prsteny s modrými kameny Hranaté snubní prsteny Snubní prsteny bílé a červané zlato Snubní prsteny bílé zlato s vlnkou ze žlutého zlata Celobílé snubní prsteny Snubní prsteny srdce Elegantní jemné snubní prstýnky Snubní prsteny na zakázku - Jana Cimbálníková, Mikulíková, Brno Snubní prsteny na zakázku - Jana Cimbálníková, Mikulíková, Brno Snubní prsteny na zakázku - Jana Cimbálníková, Mikulíková, Brno Snubní prsteny na zakázku - Jana Cimbálníková, Mikulíková, Brno