Galerie

V této galerii naleznete snubní prsteny zhotovené na zakázku dle přání zákazníků. Představte si všechny možné kombinace jaké jen můžete mít.

Snubní prsteny z bílého zlata, jednoduché a přesto moderní. Prstýnky v kombinaci bílé zlato, žluté zlato či červené? Nebo celožluté snubní prstýnky, které patří k známé klasice. A aby byly obrázky snubních prstenů ještě pestřejší přidávám do galerie i fotografie jiných zakázek.

Najdete zde jak levné snubní prsteny se zirkony, tak nepřekonatelně třpitivé snubní prstýnky s diamanty nebo také s přírodními kameny.

Všechny však spojuje jejich kvalitní zpracování a originální vzory, které si vybrali sami zákazníci.Snubní prsteny s vlastním vzorem zákazníků a s přírodními smaragdySnubní prsteny na zakázku - Jana Cimbálníková, Mikulíková, BrnoBílé zlato s granátySnubní prsteny na zakázku - Jana Cimbálníková, Mikulíková, BrnoSnubní prsteny na zakázku - Jana Cimbálníková, Mikulíková, BrnoSnubní prsteny na zakázku - Jana Cimbálníková, Mikulíková, BrnoSnubní prsteny na zakázku - Jana Cimbálníková, Mikulíková, BrnoSnubní prsteny na zakázku - Jana Cimbálníková, Mikulíková, BrnoNetradiční snubní prsteny z palladia se safíry